O NÁS

Michaela Farah Drozdíková, DiS.

Michaela Farah Drozdíková, DiS. je diplomovanou dentální hygienistkou s šesti letou praxí ve stomatologii. Již v průběhu studia pracovala ve společnosti Prague Dental Clinic s.r.o. a Prague Health Care s.r.o., kde již spolupracovala se zubními lékaři záchovné a estetické stomatologie, implantologie a stomatochirurgie. Po absolvování své školy v Praze se stala pedagogem v oblasti dentální hygieny v praxi, kde připravovala studenty pro jejich nastávající práci v ordinaci dentální hygieny, a také vykonávala funkci jako dentální hygienistka.

Od roku 2019 pracovala v Schill Dental Clinic s.r.o., kde opětovně spolupracovala se zubními lékaři a podílela se na ošetření pacientů i v celkové anestezii s anesteziology. Podílela se v rámci dentální hygieny a bělení zubů na ošetření pacientů v pořadu O deset let mladší ve spolupráci s TV NOVA a byla pozvána do pořadu Sama Doma, kde hovořila o problematice týkající se zánětu dásní.

Následně pracovala ve společnosti DENTPRO s.r.o., kde se zdokonalovala v oblasti zubní fotografie, testovala ve spolupráci se zubními lékaři nové metody bělení zubů, zdokonalila se v laboratorní tvorbě nosičů pro domácí bělení a účastnila se dalších školení týkajících se nejmodernějších postupů v ošetření pacientů.

 

V průběhu let snila o založení vlastní praxe, kterou úspěšně otevírá v dubnu 2022.

 

Michaele záleží na individuálním přístupu ke každému pacientovi. Ošetřuje pacienty dětské, dospělé, s parodontologickými problémy nebo se zajímá o estetikou stomatologii. Provádí profesionální bělení zubů dle potřeb pacienta. Ve stomatologii spolupracuje také s implantologem a ortodontistou MUDr. Tomášem Hanzelkou PhD., kde případně deleguje své pacienty.

 

Svůj volný čas ráda věnuje rodině, psovi a nejbližším. Je bývalou vrcholovou krasobruslařkou. Vystudovala Bezpečnostně právní akademii z důvodů rozšíření znalostí v oblasti práva a sebeobrany. Při studiu střední školy profesionálně tančila v Ostravě, odkud pochází. Má cit pro detail. Je empatická, velmi přátelská, vysoce cílevědomá perfekcionistka, která si ráda odpočine projížďkou autem do neznáma.